Kontakt / Nasi Przedstawiciele Handlowi

Katarzyna Kaftańska
Warszawa, woj. mazowieckie
k.kaftanska@farouk.pl 
663-786-253

Mariola Jezior
woj. śląskie
m.jezior@farouk.pl
665-999-776

Agnieszka Galińska
woj. świętokrzyskie,
pn. woj. małopolskie, Kraków
Mielec, Stalowa Wola

a.galinska@farouk.pl
603-049-436

Radosław Kopczewski
woj. podlaskie
r.kopczewski@farouk.pl
782-984-389

Danuta Smolińska
woj. śląskie
d.smolinska@farouk.pl
604-914-591

Ilona Kałahurska
Kraków, woj. małopolskie
i.kalahurska@farouk.pl
607-177-108

Alicja Suliga
wschodnia Wielkopolska, Konin,
Kalisz, Ostrów Wielkopolski
Łódź, woj. łódzkie

a.suliga@farouk.pl
663-786-254 

Michał Kopeć
woj.opolskie
pd. woj. śląskie, Bielsko-Biała,
Rybnik

m.kopec@farouk.pl
607-671-336

 Joanna Mikulska
Poznań, Jarocin, Gniezno, Krotoszyn, 

Leszno, Kościan, woj. lubuskie,
j.mikulska@farouk.pl
669-555-887

Błażej Mikulski
Poznań, Bydgoszcz, Toruń,
Gorzów Wielkopolski, Piła
woj. kujawsko-pomorskie,
pn. lubuskie

b.mikulski@farouk.pl
607-177-121

Agnieszka Bagińska
Warszawa, Płock, Siedlce, 
woj. mazowieckie

a.baginska@farouk.pl 
665-999-331

Grzegorz Kawiński
woj. dolnośląskie
g.kawinski@farouk.pl
691-914-599

Cezary Łakomy
woj. warmińsko-mazurskie
c.lakomy@farouk.pl
502-247-368

Małgorzata Łukowiak
Manager ds. Sieci Detalicznych
cała Polska
m.lukowiak@farouk.pl
665-888-446

Iza Pyszczek
woj. lubelskie
iza.pyszczek@farouk.pl 
665-333-250 

Samer Radomski
woj. zachodniopomorskie
s.radomski@farouk.pl
669-888-433

 Marcin Pluwak
woj. pomorskie
biuro@farouk.com.pl 
606-776-667 

Piotr Topyła
woj. lubelskie
piotrtopyla@wp.pl 
660-376-293   

 

Cien
Koperta
Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby dostawać informacje o nowościach i promocjach

Farouk © Wszelkie prawa zastrzeżone.
web stats stat24
Projekt i realizacja: IguanaStudio